O nasKontakt

Sililevo lakier wzmacniający paznokcie OPINIE

Zastosowanie Sililevo lakier wzmacniający paznokcie (Opakowanie: 3.3 ml)Paznokcie u rąk i stóp często są kruche i łamią się, ponieważ cierpią na braki w mineralizacji co osłabia ich strukturę. W takim przypadku sięgnij po Sililevo lakier wzmacniający paznokcie (Opakowanie: 3.3 ml), który szybko i skutecznie wzmocni płytkę Twojego paznokcia i zapewni jego reminalizację. Efekt działania Sililevo lakier wzmacniający paznokcie (Opakowanie: 3.3 ml)Tajemnica produktu tkwi w 3 zawartych w nim naturalnych składnikach:
Skrzyp - zapewnia mineralizację, odbudowuje płytkę paznokcia ze względu na dużą zawartość organicznego krzemu
MSM (Metylosulfonylometan)- jest naturalną formą siarki i zapewnia paznokciom twardość i sprężystość ponieważ wspomaga warstwę keratynową, wzmacniając tym samym płytkę paznokcia
Hydroksypropylochitosan - stanowi niewidoczny film na płytce paznokcia - dzięki czemu zabezpiecza paznokieć przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych i utratą wilgoci. Wspomaga też transport kluczowych substancji aktywnych w głąb paznokcia. SkładSililevo lakier wzmacniający paznokcie (Opakowanie: 3.3 ml) zawiera:

Equisetum arvense - skrzyp polny
MSM (Metylosulfonylometan)
Hydroksyypropylochitosan
Etanol
Woda oczyszczona
Dietylenowy glikolomonoetyloeter
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.Sposób użyciaNakładaj cienką warstwę lakieru 1 raz dziennie na płytkę paznokcia. Najlepiej stosować wieczorem - wtedy składniki aktywne będą wnikać w głąb i działać efektywniej. Dzięki innowacyjnej technologii, produkt jest bezwonny, niewidoczny i może być łatwo usunięty za pomocą wody. Aby uzyskać najlepsze rezultaty stosować kurację lakierem przez 3 miesiące a przy regularnym stosowaniu efekty powinny być widoczne już po 4 tygodniach.Sililevo lakier wzmacniający paznokcie (Opakowanie: 3.3 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

Sprawdź najlepszą cenę
Zdrowie i uroda > Kosmetyki i akcesoria > Pielęgnacja dłoni

Opinie o Sililevo lakier wzmacniający paznokcie

Copyright © Wzruszony.pl